6
paź

DETACHED – POGŁĘBIONA ANALIZA POSTPRODUKCYJNA GRY VR [ ANSHAR STUDIOS ]


Informacje

Firma: Anshar Studios
Wykładowca: Grzegorz Dymek
Gra: Detached

Data: 2.12.2017
Miejsce: The Communication University of China (CUC)

Gry_01_Anshar_logo

Tworzenie gry „Detached” trwało ponad trzy lata, praktycznie od początku współczesnej VR. W tym czasie zmienialiśmy technologie, koncepcje, VR się rozwijała, a my próbowaliśmy się dostosowywać.
Podczas prezentacji zostaną przedstawione nasze doświadczenia z tego czasu – czego się nauczyliśmy, co nam się udało, co poszło nie tak, jak radziliśmy sobie z błędami i co my, jako firma, chcemy wykorzystać w przyszłości podczas tworzenia kolejnych produkcji, a o czym chcielibyśmy zapomnieć.

Grzegorz Dymek – inwestor i przedsiębiorca. Ukończył Informatykę na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki na Politechnice Śląskiej, MBA w Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i w Stockholm University School of Business oraz Organizację Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej.
Od początku życia zawodowego związany z branżami nowych technologii, między innymi jako dyrektor Centrum Komputerowego Politechniki Śląskiej, członek zarządu 2Si oraz prezes 2Si Software & Serwis. Kolejne doświadczenia zdobywał jako dyrektor zarządzający Exorigo, członek zarządu TELE24 oraz jako prezes spółki Euromedic Poland. Obecnie jest wspólnikiem i członkiem zarządu spółki Anshar Studios zajmującej się produkcją gier wideo.

Grzegorz Dymek foto

Grzegorz Dymek