10
paź

„GET EVEN” – WYKORZYSTYWANIE NOWYCH TECHNOLOGII W POSZUKIWANIU NOWYCH TECHNIK KREOWANIA FABUŁY [ THE FARM 51 ]


Informacje

Firma: The Farm 51 Group SA
Prowadzący: Michał Grzesiczek, Piotr Budzisz
Gra: Get Even

Data: 3.12.2017
Miejsce: The Communication University of China (CUC)

 

Farm_51_logo_black-01

Get Even to gra wykorzystująca zaawansowane techniki skanowania 3D i unikalne podejście do kwestii dźwięku, który jest interaktywny i dynamiczny. Dźwięki otoczenia współgrają z fabułą i mechaniką rozgrywki. Stworzyliśmy dojrzałą, dramatyczną historię zemsty, winy i odkupienia w najbardziej realistycznym wydaniu, z zastosowaniem narzędzi i technik wcześniej rzadko używanych w produkcji gier. Wykład mówi o pozytywnych i negatywnych stronach takich rozwiązań oraz podsumowuje produkcję gry Get Even.

 

Gry_11_TheFarm_Grzesiczek_Michał

Michał Grzesiczek

 

 

Gry_11_TheFarm_Budzisz_Piotr1

Piotr Budzisz

 

Michał Grzesiczek – jest CCO Działu Reality 51 w The Farm 51 Group S.A. Absolwent Politechniki Śląskiej na wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki. Od 2014 roku związany z Reality 51 na stanowisku lidera zespołu będącego częścią gliwickiego studia The Farm 51 produkującego gry oraz aplikacje VR/ AR/MR, gdzie skupia się na rozwijaniu technologii wykorzystywanej do tworzenia fotorealistycznych materiałów na potrzeby branży gier komputerowych oraz aplikacji VR i AR (m.in. skanowanie fotogrametryczne, filmy stereo 360). Producent projektu Chernobyl VR Project, który łączy świat gier wideo ze światem aplikacji edukacyjnych. Chernobyl to swoista wirtualna wycieczka po Czarnobylu i Prypeci, przeznaczona na urządzenia VR (Oculus, HTC, Gear VR, Playstation VR). W portfolio ma również wiele projektów dla klientów biznesowych różnych sektorów gospodarki.
Piotr Budzisz – Project Manager i VR/AR designer działu Reality 51 w The Farm 51 Group S.A. Z wykształcenia projektant gier, z zamiłowania miłośnik sztuki transmedialnej. Zajmuje się realizacją projektów VR/AR delegując zadania i samemu eksplorując różnorodne zagadnienia nowych technologii wizualnych – od projektowania wyspecjalizowanych interfejsów, przez dźwięk przestrzenny, aż po programowanie i implementację bibliotek producentów sprzętu. Według niego dobre zastosowanie nowych narzędzi technicznych dodaje nowy wymiar do warstwy fabularnej gry.